«AgroGeneration» продає права оренди на землю в 2-ох областях України за 19 млн євро | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«AgroGeneration» продає права оренди на землю в 2-ох областях України за 19 млн євро

Автор   /  31/01/2019  /  

На фото: Джон Шморгун — президент холдингу «AgroGeneration»

Група компаній «AgroGeneration» підписала угоди щодо продажу прав оренди на 28,5 тис. га (27% від усього земельного банку компанії) в Житомирській та Тернопільській областях. Загальна сума угод сягнула 19 млн. євро. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відомо, що ціна угоди включає в себе право оренди землі та біологічні активи. Техніка та інвентар будуть продані окремо. Після закриття угоди, «AgroGeneration» буде обробляти близько 80 тис. га землі: 10 тис. га – у Львівській області, 70 тис. га – в Сумській та Харківській.

 «Перевірка, яка може привести до коригування цін, повинна бути завершена до кінця лютого 2019 року. AgroGeneration, наразі, отримала близько 15% авансованого платежу за продаж землі. Решту суми група отримає протягом дев’яти місяців після завершення перевірки», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, 24 січня стало відомо, що агрокомпанія «Кусто Агро» отримала дозвіл від Антимонопольного комітету України (АМКУ) на купівлю двох підприємства в Житомирській області, що належать групі компаній «AgroGeneration».

Про компанію:

Група компаній «AgroGeneration» — вертикально-інтегрований агрохолдинг України, який займається вирощуванням зернових та олійних культур.

В 2007 році –заснована французька компанія «AgroGeneration» з активами в Україні.

У жовтні 2013 року AgroGeneration і велика українська аграрна компанія Harmelia, підписали угоду про злиття компаній. Як результат, наразі, земельний банк компанії складає 110 тис. га в Харківській, Львівській, Сумській, Житомирській та Тернопільській областях.

Акцій агрохолдингу з 2010 року розміщені на альтернативному майданчику Alternext фондової біржі NYSE Euronext у Парижі.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →