Агрохолдинг «Мрія» вручив премії найкращим підрозділам | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг «Мрія» вручив премії найкращим підрозділам

Автор   /  05/12/2018  /  

В агрохолдингу «МРІЯ» провели підсумки результатів виробничого сезону та, одночасно, відсвяткувала День працівника сільського господарства. На заході відзначили роботу найкращих підрозділів компанії, повідомляє Сайт міста Тернополя.

Так, найкращим кластером компанії, за результатами сезону, визнаний кластер «Буковина», який отримав винагороду в розмірі 500 тис. грн.

Кращим елеватором сезонну стало підприємство в смт. Козова, яке отримало відзнаку в розмірі 100 тис. грн:

 «Саме така нагорода за старанну роботу співробітників елеватора»,- йдеться в повідомленні.

В агрохолдингу прозвітували:

«2018 рік для Компанії став роком якісних змін та хороших результатів. Так, саме у цьому році «МРІЯ» успішно завершила реструктуризацію боргу. Боргове навантаження з 1.1 млрд. дол.  було зменшене до 309,5 млн. дол. Крім того, у 2018 році у «МРІЇ» з’явився стратегічний інвестор – SALIK UK Ltd».

Зокрема, фінансовий директор компанії Ігор Кублицький розповів, що інвестиційний план на наступний рік передбачає фінансування рослинництва, а також, поповнення технічного парку, елеваторів, покращення IT, інфраструктури та ін.

Довідково:

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

05 листопада 2018 року Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) офіційно повідомили про завершення угоди купівлі-продажу більшості с/г активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, та компанії, що мають право оренди земельного банку.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →