Агрохолдинг «Мрія» змінив назву та бренд | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг «Мрія» змінив назву та бренд

Автор   /  14/06/2019  /  

Агрохолдинг Мрія і компанія CFG (Continental Farmers Group) завершили процес об’єднання бізнесів і тепер працюватимуть під єдиним брендом — Контінентал Фармерз Груп, обробляючи землі на території 5-ти областей Західної України. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу, передає ЛігаБізнес.

Центральний офіс компанії, як і раніше, буде знаходитися у місті Тернопіль, а представництва Контінентал працюватимуть в Києві та селі Вирів, Львівської області.

Оновлена ​​компанія отримала і оновлену айдентику. Логотип «Контінентал» витриманий в корпоративних кольорах і стилістиці колишньої Мрії. Назву об’єднаний бізнес отримав від бренду Continental Farmers Group, проте з акцентом, що Контінентал — українська компанія з міжнародним капіталом.

Довідково: У агрохолдингу Мрія та компанії CFG, до складу якої входять дочірні підприємства Агро ЛВ і Грейнленд, загальний інвестор — SALIC UK, який восени минулого року придбав активи Мрії. Починаючи з листопада 2018 року компанії працюють як єдиний бізнес.

У червні 2019 року відбулася їх остаточне об’єднання і призначення нового Генерального директора об’єднаної компанії Контінентал. Земельний банк в обробці холдингу становить 195 тис га в Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →