Агрохолдинг «ТАС Агро» зайнявся вирощуванням нішевої культури | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Агрохолдинг «ТАС Агро» зайнявся вирощуванням нішевої культури

Автор   /  17/04/2019  /  

Агрохолдинг «ТАС Агро» розпочав сівбу ярих культур, площа під якими в 2019 році складе 56 тис. га, що на 3 тис. га більше, ніж у попередньому сезоні. Зокрема, компанія в поточному сезонні вперше зайнялася вирощуванням нішевої культури — гірчиці.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що цього року, посівна в агрохолдингу стартувала пізніше ніж передбачалось в зв’язку з погодними умовами.

«У цьому році в структурі посівів ми ввели нову для компанії яру культуру — гірчицю, яку посіяли в Вінницькій і Чернігівській областях. Стратегічними яровими культурами в поточному році для «ТАС Агро» залишаються кукурудза, під яку відведено 22,5 тис. га, соняшник -15,2 тис. га, соя 15,8 тис. га. Під час посівної-2019, частину площ компанія засіє насінням власного виробництва, зокрема — сою. Техніка для сівби відремонтована і підготовлена ​​до проведення робіт, тому розраховуємо завершити сівбу ярових без відставання від планів », — прокоментував директор з виробництва «ТАС Агро» Віктор Белкот.

Довідково: В березні компанія «ТАС Агро» оновила власний технічний парк на 20 од. нової с/г  техніки. Всього, під час посівної кампанії агрохолдинг буде використовувати 60 од. техніки.

Про компанію:

У 2008 р. шведська компанія Kinnevik и група «ТАС» створили невеликий агрохолдинг «РоАгро», із земельним банком 14 тис. га, який розширив земельний банк до 25 тис. га в 2010 году.

В 2011 р. шведська компанія вийшла з управління «РоАгро», і в цьому ж році, в групі «ТАС», з’явився ще один аграрний проект — «Тагрон».

Компанії розвивались паралельно аж до кінця 2013 р., коли власник, Сергій Тігіпко, прийняв рішення про об’єднання двох активів в один. На сьогодні «ТАС АГРО» — агрохолдинг із загальним земельним банком 88 тис. га, в Чернігівській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та в Миколаївській областях.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →