Агрохолдинг з Тернопільщини заявляє про рейдерське захоплення паїв. Компанія просить про допомогу | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Агрохолдинг з Тернопільщини заявляє про рейдерське захоплення паїв. Компанія просить про допомогу

Автор   /  19/03/2019  /  

Один з колишніх працівників холдингу «Агропродсервіс», маючи печатку структурного підрозділу компанії та будучи наділеним управлінськими повноваженнями, створив власне фермерське господарство та від імені «Агропродсервіс» відмовився обслуговувати людські паї, переписавши їх в оренду власному господарству, повідомляє прес-служба холдингу.

«Рейдерське захоплення було посвідчене органами юстиції, яке після детального вивчення ситуації на прохання компанії «Агропродсервіс» скасувало це рішення (Наказ Міністерства юстиції №2296/5 від 06 липня 2018 року). Колишній працівник оскаржив в суді наказ органів юстиції, однак справу в першій інстанції програв (рішення Окружного адміністративного суду міста Києва №826/17017/18 від 04 грудня 2018 року)», — йдеться на сайті компанії.

В холдингу повідомляють про те, що 17 березня поточного року, на одній із земельних ділянок, яка юридично закріплена за структурним підрозділом ПАП «Агропродсервіс», з’явилися окремі особи, наділені владними повноваженнями. Вони втручаються в господарську діяльність компанії та роблять голослівні заяви, що негативно впливають на ділову репутація ПАП «Агропродсервіс».

«Закликаємо правоохоронців захистити законні права компанії “Агропродсервіс”, не піддаватися тиску з боку політиків, які в передвиборчий період спекулюють, нехтуючи юридичною складовою того, чи іншого питання.»

Про компанію:

ПАП «Агропродсервіс» — українське аграрне підприємство, яке об’єднує в собі 22 господарства в Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській областях. Засноване в 1999 році Іваном Адамовичем Чайківським.

Сфера діяльності компанії:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • птахівництво;
  • насінництво.


Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →