Агрокомпанія з Миколаївщини купує два підприємства у агрохолдингу Кернел | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрокомпанія з Миколаївщини купує два підприємства у агрохолдингу Кернел

Автор   /  15/07/2019  /  

ТОВ «СП «Південна Аграрно – Експортна Компанія» (PAEK) отримало дозвіл від Антимонопольного комітету України (АМКУ) на купівлю двох підприємства на Миколаївщині, що належать агрохолдингу Кернел.

Про це повідомляє Зерновик посилаючись на повідомлення  АМКУ.

Зокрема, дозвіл отримано на купівлю 50% акцій в статутному капіталі ТОВ «Ойлтранстермінал» (м. Миколаїв) та ТОВ «Бузький елеватор».

Довідково: Раніше АМКУ дозволив ТОВ «Роздолля» групи компаній PAEK («Південна аграрно-експортна компанія») орендувати ТОВ «Бузький елеватор».

Група компаній PAEK («Південна Аграрно-експортна Компанія») веде свою діяльність в Миколаївській області з 2012 року. Земельний банк 59 тис. га. Основні напрямки діяльності: вирощування зернових, бобових і олійних культур; розведення великої рогатої худоби; вирощування насіння.

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →