«Alebor Group» збільшує потужності електроживлення на елеваторах | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Alebor Group» збільшує потужності електроживлення на елеваторах

Автор   /  12/02/2019  /  

Група  компаній «Alebor Group», протягом 2018-го року, збільшила потужність мереж електропостачання на 2-ох власних елеваторних комплексах. В поточному році передбачається збільшення потужностей на ще одному.

Про це заявив генеральний директор елеваторного напрямку «Alebor Group» Олексій Цуркан, йдеться у повідомленні підприємства.

«Кожний рік на кожний елеватор ми додаємо електроенергію. Минулого року додали 1000 кВт на Вороновиці. Провели абсолютно нову трасу кабелів, тягнули її 7 кілометрів, отримавши всі необхідні дозволи. Адже, на це була необхідність через розширення потужностей. На Христинівку додали 400 кВт. У Балті ми в процесі якраз саме зараз — буде додано 1000 кВт», — сказав він.

Зокрема, генеральний директор елеваторного напрямку  розповів, що у майбутньому компанія планує використовувати сонячні батареї:

«Сонячна батарея сама по собі коштує недешево, а здатна забезпечити, за великим рахунком, лише наші якісь побутові потреби. Утім, час не стоїть на місці. Технології йдуть вперед, і коли, зокрема, ця технологія стане більш доступною для промислових потреб — чому б ні? Можна спробувати закрити усі поверхні сонячними батареями і якусь частину процесу віддати на забезпечення саме ними. У думках все це є, насправді».

Про компанію:

Група компаній «Alebor Group» — український зерновий трейдер.

Підприємство має у власності 3 сучасні елеватори, потужністю одночасного зберігання зернових -315 тис.  тонн у Черкаській, Вінницькій та Одеській областях.

За 2018 рік оборот зернових Alebor Group склав 1,2 млн. тонн;

Також, до групи входять 2 транспортно-експедиторські компанії (150 MANів, 60 КАМАЗів, 10 комбайнів CLAAS Lexion 600, 5 тракторів John Deere та 5 БПН-40).Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →