Американська компанія планує розпочати виробництво добрив на території України | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Американська компанія планує розпочати виробництво добрив на території України

Автор   /  11/06/2019  /  

Американський виробник засобів захисту рослин (ЗЗР) «TerraMax» розглядає можливість запуску виробництва біопрепаратів по захисту рослин на території Україні в 2020 році.

Про це повідомив генеральний директор представництва «Террамакс Україна» Юрій Гоголь, передають Українські Новини.

«Якщо ми домовимося, знайдемо загальну формулу виробництва і продажу в Україні, то в наступному році можемо почати»,  – прокоментував він.

У свою чергу керуючий директор з виробництва і технологій «TerraMax» Том Пропер підтвердив обговорення даної ідеї, проте, за його словами, єдиного готового рішення ще немає.

За словами директора українського представництва, дану ідею компанія обговорює ще з початку 2019 року, оскільки, аграрії зацікавлені у своєчасній доставці свіжого продукту, що є складним при виробництві ЗЗР у США.

«Це пов’язано з тим, що Америка далеко і доставка проходить дуже довго, ми не можемо заздалегідь це завести. Корабель йде 2 місяці, тому ми завжди привозимо (добрива-ред.) впритул», – прокоментував він.

Зазначається, що мова йде про виробництво інокулянтів, в основі яких використовуються азоспіріли – природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин і працюють як фіксатор азоту, тобто збирають азот з повітря і ґрунту та доставляють його в кореневу систему.

Довідково:

TerraMax займається виробництвом ЗЗР близько 20 років і займає 5% ринку США.

 «Террамакс Україна» було створено у співпраці з TerraMax влітку 2017 рокуВам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →