АМПУ та «Дельта Вілмар» домовились про будівництво заводу з переробки сої в порту «Южний» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

АМПУ та «Дельта Вілмар» домовились про будівництво заводу з переробки сої в порту «Южний»

Автор   /  12/03/2019  /  

Адміністрація морських портів України(АМПУ) та ТОВ «Дельта Вілмар СНД» домовилися про будівництво в порту «Южний» нового причалу № 37, заводу з переробки сої, а також, складських та перевантажувальних потужностей для перевалки наливних та насипних аграрних вантажів, повідомляють в АМПУ.

«Це вже четвертий проект державно-приватного партнерства у порту «Южний». Ми вже маємо гарний досвід співробітництва з приватними інвесторами у такому форматі. Цього року інвестори планують ввести в експлуатацію і сам термінал»,— розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Відомо, що реалізація даного проекту створить у порту 200 нових робочих місць, та збільшить потужності з переробки с/г продукції на 600 тис. тонн на рік.

АМПУ в свою чергу, проведе днопоглиблювальні роботи для створення операційної акваторії та підхідного каналу до нового причалу.

Зазначається, що новозбудований завод з переробки сої буде мати потужність до 2 тис. тонн на добу, термінал для накопичення та одночасного зберігання зернових та шроту — 40 тис. тонн.

Про це йдеться у змінах до меморандуму, які були підписані 11.03.2019 р. між АМПУ та ТОВ «Дельта Вілмар СНД» у присутності Олександра Басюка, директора департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →