Антирейдерська комісія повернула українцям 6 тис. га землі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Антирейдерська комісія повернула українцям 6 тис. га землі

Автор   /  18/12/2018  /  

На фото: Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Садовська Ірина

Комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (Антирейдерська комісія) в цьому році скасувала незаконну реєстрацію майже 6 тис. га землі і більше 100 тис. квадратних метрів нерухомості. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

«Для антирейдерської комісії 2018 рік був роком напруженої роботи. Адвокати, аграрні та бізнес асоціації, підприємці, громадяни активно зверталися до комісії, оскільки розуміли, що тут вони можуть швидко відновити свої порушені майнові права і не зануритися в багаторічну судову тяганину. Більше 400 задоволених скарг — цьому прямий доказ. Комісія скасувала незаконну реєстрацію майже 6 тис. гектарів землі і більше 100 тис. квадратних метрів нерухомості», — прокоментувала Садовська.

Зокрема, заступник міністра розповіла, що комісія оперативно включилася в резонансну справу із захопленням елеватора фермерського господарства «Строгого О.Ф», яке супроводжувалося стріляниною:

«Буквально за 10 днів комісія Мін’юсту розглянула скаргу і повернула майно законному власнику», — зазначила заступник міністра юстиції».

Як зазначив заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак, крім комісії Мін’юсту в Україні існують і інші інструменти відомчого адміністративного оскарження, наприклад, на рівні Державної фіскальної служби для платників податків і в Антимонопольному комітеті, де можна оскаржити результати державних та громадських закупівель.

«Мін’юстівська комісія є важливим елементом системи, яка тільки налагоджується в нашій країні. І таких інструментів відомчого адміністративного оскарження з точки зору Ради бізнес-омбудсмена має бути більше», — зазначив Грегірчак.

Як повідомлялось раніше, Мін’юст відновив право власності Строгого Олександра на його раніше захоплений рейдерами елеватор.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →