Депутати оприлюднили 4-ри варіанти відкриття ринку землі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Земельна реформа  > 

Депутати оприлюднили 4-ри варіанти відкриття ринку землі

Автор   /  10/04/2019  /  

Аграрний комітет презентував основні положення концепції, яка ляже в основу закону про обіг земель с/г призначення. Концепцію ринку землі презентував в.о. голови  Аграрного комітету Олександр Бакуменко, передає AgroPolit.com.

Зокрема, відповідно до документу, запропоновано 4 варіанти етапів відкриття ринку землі в Україні.

Варіант №1: Поетапне відкриття ринку землі. Перші 3 роки — лише громадяни України до 20 та 200 га, наступні 4 роки — юридичні особи із обмеженням площі до 500 га, надалі — юридичні особи із обмеженням площі до 20 тис. га.

Варіант №2: Одночасне відкриття ринку землі. Одночасне відкриття ринку для громадян України та юридичних осіб із обмеженням площі для громадян та юридичних осіб до200 га.

Варіант №3: Поетапне одночасне відкриття ринку землі. Перші 3 роки — одночасне відкриття ринку для громадян України до 20 та 200 га, та юридичних осіб із обмеженням площі — до 500 га, з четвертого року — обмеження площі для юридичних осіб до 20 тис. га.

Варіант №4: Одночасне відкриття ринку землі. Одночасне відкриття ринку для громадян України та юридичних осіб — с/г виробників, які засновані громадянами України, максимальна площа земель у власності фізичних та юридичних осіб обмежується лише антимонопольними вимогами.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →