Держава спрямує 800 млн грн на підтримку сімейних фермерських господарств | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Держава спрямує 800 млн грн на підтримку сімейних фермерських господарств

Автор   /  28/05/2019  /  

Наступної осені, Мінагрополітики має намір запустити програму доплати державою єдиного соціального внеску сімейним фермерським господарствам. Згідно з новим документом, прийнятим Кабміном минулого тижня, в 2019 році держава виділила 800 мільйонів гривень на підтримку сімейних фермерських господарств.

Про це повідомила в.о. міністра аграрної політики України Ольга Трофімцева, передає видання «Агро Південь».

«Ми хотіли б, щоб ця програма запрацювала вже в цьому році хоча б в тестовому режимі. Тому ми будемо звертатися до Кабміну про перенесення термінів початку роботи цієї програми з 1 жовтня», — зазначила Трофімцева.

Зазначається, що відповідний проект постанови, який був прийнятий урядом 22 травня поточного року, почне діяти з 1 січня 2020 року. Документ передбачає доплату державою мінімального єдиного соціального внеску сімейним фермерським господарствам, в рамках програми підтримки фермерів, для якої в 2019 році передбачено 800 мільйонів гривень.

«Спочатку фермерське господарство буде отримувати найбільшу доплату (90% в перший рік), щоб якомога більшу кількість фермерів почала співпрацювати. Згодом, протягом двох-трьох років, доплата буде зведена до 50%», — прокоментувала заступник директора департаменту аграрної політики і сільського господарства Мінагрополітики Олена Альшанова.

За словами Ольги Трофімцевой, наразі, відомство узгоджує технічні моменти з Міністерством фінансів.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →