ДПЗКУ презентує рафіновану соняшникову олію під власним брендом | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

ДПЗКУ презентує рафіновану соняшникову олію під власним брендом

Автор   /  11/04/2019  /  

Державна продовольчо-зернова корпорація України(ДПЗКУ) розширює перелік готової продукції власного виробництва. Так, у квітні поточного року, корпорація представить споживачам рафіновану соняшникову олію під власним торговим знаком. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Рафінована соняшникова олія виморожена марки «П» виготовляється підприємствами-партнерами на замовлення держкорпорації. Для переробки використовується високоякісне насіння соняшнику, закуплене корпорацією», — йдеться в повідомленні.

У ДПЗКУ розповідають, що весь процес виробництва олії контролюють представники корпорації, якість готової продукції підтверджується сертифікатами відповідності міжнародним стандартам ISO 22000.

Готовий продукт буде представлений покупцям у пляшках ємністю 1л. та 5л. під торговим знаком «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Читайте також, стала відома заробітна плата генерального директора державного зернового гіганта ДПЗКУ.

Зазначається, що в майбутньому, у корпорації планують реалізовувати олію на зовнішні ринки.

«ДПЗКУ є членом Федерації асоціації торгівлі олійними культурами, насінням та жирами (FOSFA), яка сприяє розвитку торгівлі сировинними товарами. Членство у FOSFA допоможе корпорації налагодити експорт олійно-жирової продукції, зберігати гнучкість у веденні свого бізнесу та досягати провідних позицій на міжнародному ринку в своєму секторі торгівлі», — інформують у компанії.

Довідково: Нещодавно на Черняхівському елеваторі ДПЗКУ, було встановлено нове фасувальне обладнання, на якому корпорація під власним торговим знаком фасує гречану крупу та цукор.

Про компанію:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.Вам також може сподобатись...

Фермери завадили вивезенню їхнього зерна з елеватора Ера Грейн

Прочитайте більше →