Елеватор на річці Південний Буг похвалився першим мільйоном | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Елеватор на річці Південний Буг похвалився першим мільйоном

Автор   /  19/04/2019  /  

НІБУЛОН Вознесеньк

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» в м. Вознесенськ, який був побудований і введений в експлуатацію влітку 2016р, прийняв свій перший мільйон тонн сільгосппродукції, з яких близько 400 тис. тонн тільки за 2018/19 МР. Про це 19 квітня повідомила прес-служба компанії.

Відзначається, що протягом довгого часу, філія «Вознесенська», яка є однією з наймолодших філій компанії, утримує лідируючі позиції по закупівлі сільськогосподарської продукції серед інших перевантажувальних терміналів компанії «НІБУЛОН» (без урахування морського перевантажувального терміналу компанії в м. Миколаїв). Зазвичай на підприємство привозять високоякісну продукцію: кукурудзу, пшеницю II-III класів і ячмінь, вирощені як філіями компанії, так і фермерськими господарствами.

Паралельно з прийомом сільськогосподарської продукції перевантажувальний термінал безперервно здійснює відвантаження зернових на водний транспорт. Так, за час діяльності філії «Вознесенська» відвантажено близько 600 одиниць несамохідних суден (барж).

Згідно з повідомленням, до звітної дати, з філій компанії в Вознесенську та в Новій Одесі до морського перевантажувального терміналу в Миколаєві транспортовано Південним Бугом понад 1,6 млн тонн вантажів.

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →