«Епіцентр К» нарощує виробництво високоолеїнового соняшнику | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Епіцентр К» нарощує виробництво високоолеїнового соняшнику

Автор   /  22/05/2019  /  

 

Група компаній «Епіцентр К» розширила асортимент вирощуваних сільськогосподарських культур. Задля підвищення власної рентабельності та ефективності, в поточному сезоні агровиробник відкорегував структуру сівозміни соняшнику на користь мононасичених високоолеїнових гібридів. Про це повідомляють в компанії, передає Зерновик.

Читайте також, «Епіцентр Агро» купує права на земельні активи в пивного гіганта ПрАТ «Оболонь».

Зазначається, що у 2019 році виробництво високоолеїнового соняшнику в господарствах компанії сягне 62% від загальної площі під культурою.

«Зважаючи на існуючий ринковий попит на високоолеїнове насіння серед підприємств кондитерської та фармацевтичної промисловості, які готові сплачувати виробникам додаткову премію, ми вирішили збільшити посіви високоолеїнового соняшнику», — зазначив керівник аграрного напрямку «Епіцентр К» Василь Мороз.

Зокрема, керівник напряму розповів, що в посівах більшості українських агропідприємств частка високоолеїнового соняшнику оцінюється на рівні 5%. У Франції таке насіння в загальній структурі посівів соняшнику складає 63-65%.

Відомо, що компанія самостійно не експортує соняшникове насіння, проте, воно використовується в продуктах з доданою вартістю, які реалізують за кордон переробники.

Про компанію:

Компанія «Епіцентр К» — група компаній, яка об’єднує мережу будівельно-господарських гіпермаркетів та сільськогосподарський напрямок. Підприємство створене Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 120 тыс. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →