Епіцентр закупить сільгосптехніки на 14 млн. дол | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Епіцентр закупить сільгосптехніки на 14 млн. дол

Автор   /  15/03/2019  /  

Лізингова компанія «ОТП Лізинг» уклала угоду з «Епіцентр К» щодо фінансування сільськогосподарської техніки на суму 14 млн. дол. США, терміном на п’ять років, передає AgroPortal.

Станом на січень поточного року,  профінансовано техніку виробників «Case», «Manitou» та інших брендів на суму 9 млн. дол. Передбачається, що на решту суми буде докуплено с/г техніку іноземного виробництва, йдеться в повідомленні компанії.

«Епіцентр є нашим клієнтом з 2013 року, але до цього предметом лізингу були вантажівки, які обслуговують торговельний бізнес групи. Ми дуже раді, що почали фінансувати і сільськогосподарський напрямок », — коментує генеральний директор «ОТП Лізинг»Андрій Павлушин.

Відомо, що «Епіцентр К» до кінця 2019 року планує на 100% укомплектувати господарства компанії власними високопродуктивними агрегатами, за винятком комбайнів.

Про компанію:

Компанія «Епіцентр К» — група компаній, яка об’єднує мережу будівельно-господарських гіпермаркетів та сільськогосподарський напрямок. Підприємство створене Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 120 тыс. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →