FENDT випустить гігантський комбайн без керма | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

FENDT випустить гігантський комбайн без керма

Автор   /  08/07/2019  /  

Американський виробник сільгосптехніки AGCO Corporation оприлюднив план з випуску свого найбільшого зернозбирального комбайну Fendt IDEAL 10 з двигуном MAN потужністю 790 к.с. (16,2 л), передає Enki посилаючись на повідомлення компанії.

Читайте також: На виставці в Києві FENDT представив найпотужніший в світі комбайн.

Згідно повідомлення, дана модель буде першим стандартним комбайном в Європі, для управління яким не буде використовуватися рульове колесо. За допомогою системи, що отримала назву IDEALDrive, керування машиною буде здійснюватися за допомогою лівого джойстика.

У Fendt заявляють, що подібне рішення дозволить більш точно управляти машиною. Також, важливо відзначити, що використання джойстика замість керма відповідає всім європейським правилам дорожнього руху і транспортних засобів.

До всього, на комбайні IDEAL 10 буде використовуватися нова система очищення, а також, сепаратор Dual Helix — концепція, вже використовується на існуючих машинах IDEAL 8 і IDEAL 9.

Згідно з планами AGCO, компанія зможе приймати замовлення на новинку з липня 2020 року, а перші машини повинні бути готові вже до врожаю 2021 року.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →