Фермери завадили вивезенню зерна з елеватора Ера Грейн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Фермери завадили вивезенню зерна з елеватора Ера Грейн

Автор   /  17/06/2019  /  

13 червня, фермери оточили елеватор, що на станції Бар, Вінницької області, з якого хотіли вивезти їх зерно.

Керівникам та працівникам фермерських господарств, зерно яких нещодавно продали на аукціоні за безцінь, повідомили, що фірма-покупець приїжджає за товаром. Аграрії оточили елеватор та не дозволили вивезти їх майно. Про це повідомляють журналісти місцевого видання Бар News.

«Тут було багато поліції, охоронці від компанії, яка продала зерно, та багато представників різних фермерських господарств», — розповів представник охоронної організації одного з фермерських господарств.

Люди змогли відстояли своє майно цього разу. Зерно не вивезли, проте, і не віддали законним власникам. Тобто, воно й надалі знаходиться на території елеватора.

Найбільше в даній ситуації постраждали агрохолдинги «Миронівський хлібопродукт» (близько 3000 тонн сої) та «Кернел» (близько 700 тонн соняшника), так як на елеваторі зберігалось найбільше їх зерна. Усі постраждалі подали до суду.

Відомо, що є рішення Печерського суду про скасування арешту зерна та повернення його власникам, тобто — фермерам. Але зерно їм не віддають.

«Люди чергують біля елеватора, там зараз барикади з шин. Це і представники МХП, поліція та охоронці зі сторони фермерів. Їм підвозять їжу та воду», — йдеться в повідомленні.

Наразі, сутичок не було, фірма, яка купила зерно 13 червня забрала свої вантажівки, які приїхала за ним. Але на місці залишила свою охорону.

Господарства, чиє зерно зберігалось на елеваторі біля з/д станції Бар: СТОВ «Матейківінвестагро», ФГ «Скіпченське», ФГ «Універсалфарм», ТОВ «ФГ Хропотівське», ТОВ «Плюс Гурман», ФОП Крижанівський І.В., ФОП Шевченко Л.В., ФОП Кулик Д.П., ФОП Доровольський В.П., ФОП Білик В.В., ФОП Лючач Л.В., ФОП Переверзев П.С., ФОП Підгорний М.П.

Ними був опублікований лист у мережі Facebook.

Довідково:

Згідно з умовами договорів, господарства та фермери Вінницької області передали зерно на зберігання ТОВ «Ера Грейн»(що знаходиться на станції Бар), яке мали повернути сільськогосподарським виробникам на умовах згідно договору (в семиденний строк після відповідного звернення).

Повернути зерно у грудні-січні 2 019 року не вдалося, а на початку лютого виявилось, що ТОВ «Ера Грейн», це частина шахрайської схеми, в яку потрапили господарства Вінниччини.

Станом на час 15 червня поточного року, все зерно, що належить аграріям, залишається на зберіганні в приміщеннях елеватора.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →