Гендиректор агрохолдингу «ІМК» йде в депутати від політсили Гройсмана | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Гендиректор агрохолдингу «ІМК» йде в депутати від політсили Гройсмана

Автор   /  23/06/2019  /  

Гендиректор агрохолдингу «ІМК» Алекс Ліссітса

До політичної сили діючого прем’єр-міністра України «Українська стратегія Гройсмана» зареєстровано 63 кандидати в народні депутати в загальнодержавному окрузі. Партійний список був опублікований Центральною виборчою комісією(ЦВК) вчора, 22 червня.

Зокрема, до списку кандидатів від партій прем’єра потрапив гендиректор агрохолдингу «ІМК», президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу(УКАБ) Алекс Ліссітса.

Зазначимо, що керівник холдингу зареєстрований під номером 15 у списку.

«Народився 23 квiтня 1974 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 15».

Довідково:

ІМК (Інновації, менеджмент, команда) — одна з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні, в якій працює близько 2400 співробітників. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій агрохолдингу на Варшавській фондовій біржі.

Земельний банк — 123,9 тис. га.

Напрямки діяльності компанії — виробництво сільськогосподарських культур, зберігання і переробка сільськогосподарських культур, виробництво молока.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →