Гереги інвестували 6 млрд. грн в аграрний напрямок, планують витратити ще 2,5 млрд | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Гереги інвестували 6 млрд. грн в аграрний напрямок, планують витратити ще 2,5 млрд

Автор   /  12/04/2019  /  

 

Зерновик Епіцентр Гереги

Група компаній «Епіцентр К» інвестувала в аграрний напрямок 6 млрд. грн. Планують вкласти в розвиток елеваторної галузі ще 2,5 млрд. грн.

Про це розповіла співвласниця компанії Галина Герега на Форумі розвитку інноваційних виробництв, що відбувся 11 квітня в місті Біла Церква, передає «Зерновик».

«Ми інвестували в аграрний напрямок 6 млрд грн, ще 2,5 млрд. грн. нам потрібно для завершення елеваторного проекту — там не тільки наші кошти, але і кредитні. В минулому році почали будівництво трьох елеваторів і реконструкцію шести. Тому, зараз, розраховувати ще на які-небудь великі інвестиції нереально», — повідомила Галина Герега.

Читайте також, «Епіцентр Агро» купує права на земельні активи в пивного гіганта ПрАТ «Оболонь».

Крім того, співвласниця компанії зазначила, що «Епіцентр» активно впроваджує нові технології в аграрному напрямку, зокрема, оновлює техніку, інвестує в лабораторію і точне землеробство.

Про компанію:

Компанія «Епіцентр К» — група компаній, яка об’єднує мережу будівельно-господарських гіпермаркетів та сільськогосподарський напрямок. Підприємство створене Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 120 тыс. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →