Голові Держрезерву в аеропорту вручили обвинувальний акт за неправомірне переміщення зерна | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

Голові Держрезерву в аеропорту вручили обвинувальний акт за неправомірне переміщення зерна

Автор   /  30/03/2019  /  

Фото: зліва Вадим Мосійчук

Прокуратура м. Києва вручила голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку обвинувальний акт у справі про переміщення зерна у 2017 році з ДО «Хлібна база №85», що під Харковом, на ДП «Златодар» (м. Золотоноша Черкаської обл), передає Українська Правда.

Згідно повідомлення прес-служби Держрезерву, обвинувальний акт Мосійчуку вручили у суботу 30.03.2019 близько 16-ої години, безпосередньо після його прильоту з відпустки прямо в аеропорту «Бориспіль».

«Відразу по прильоту мене та всю мою сім’ю затримала Держприкордонслужба. Обшукали не тільки мої речі, а й всієї сім’ї, перевірили всі документи. Потім на «сцені» з’явився представник прокуратури разом з представником ДФС та двома понятими, які виявились безробітними громадянами. Порушивши усі можливі норми, вручили обвинувальний акт у справі переміщення зерна з харківської бази 85 на підприємство Златодар», — заявив Вадим.

Читайте також, прокуратура провела обшук у очільника «Держрезерву» Мосійчука.

За словами посадовця, акт вручено без офіційного виклику до прокуратури, що порушує діючі норми, хоча попередньо його адвокат погодив з прокуратурою міста Києва, що Мосійчук з’явиться у відомство в понеділок 1 квітня.

Крім того, він додав, що вже приїхавши додому, виявив прикріплений скотчем у себе на дверях виклик у прокуратуру.

«Сьогоднішнє вручення обвинувального акту ніяк, окрім цирк-шоу, назвати не можу. Такий номер є черговим доказом того, що справа заангажована, а ставлення прокурора Києва до справи та особисто до мене упереджене», — вважає Мосійчук.

Як повідомлялось, 4 вересня 2018 року, прокуратура міста Києва оголосила про підозру та провела обшук у очільника «Держрезерву» Вадима Мосійчуку в зв’язку з незаконною зміною місця зберігання зернопродукції, що призвело до завдання збитків на суму понад 6 млн. грн.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →