Гройсман відкрив агрофорум у Львові та пообіцяв аграріям 6 млрд грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Гройсман відкрив агрофорум у Львові та пообіцяв аграріям 6 млрд грн

Автор   /  21/03/2019  /  

21 березня у Львові розпочався 10-й форум «AGROPORT West Lviv -2019», де представлено більше 60 виробників агропродукції з України та країн ЄС. На відкритті заходу, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав АПК рушійною силою економіки та пообіцяв підтримку аграріям.

Він сказав, що підтримка АПК є один з ключових пріоритетів уряду, передає офіційний портал КМУ.

Під час форуму, голова Уряду повідомив, що обсяг фінансової допомоги в 2019 році сягне 6 млрд грн, тоді як у 2017-2018 роки він склав 9,2 млрд. грн. Гроші будуть спрямовані на підтримку тваринництва та розвиток фермерського руху. Зокрема, передбачається часткова компенсація при купівлі с/г техніки українського виробництва.  Згідно слів Гройсмана, цільова підтримка фермерів, складе не менше 800 млн. грн., ще 200 млн. грн. уряд виділить на кредитні програми.

«Агропромисловий комплекс – це рушійна сила нашої економіки і гарант продовольчої безпеки України і світу. Наша продукція представлена у 190 країнах світу, ми входимо в ТОП-7 експортерів продовольства. Але наш потенціал більший. Наше завдання: збільшувати поглиблену переробку продукції. І в найближчі роки ми будемо мати більші інвестиції в розвиток АПК, створення нових продуктів, що будуть представлені на внутрішньому та зовнішніх ринках під маркою «made in Ukraine»– сказав очільник уряду».Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →