Група Allseeds перетворює порт Південний в чорноморсько-середземноморський масляний хаб | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Група Allseeds перетворює порт Південний в чорноморсько-середземноморський масляний хаб

Автор   /  22/05/2019  /  

Група «Allseeds» залишається вірною намірам перетворити порт Південний в чорноморсько-середземноморський масляний хаб. Для цього вона активно нарощує резервуарний парк Терміналу рослинних олій та розширює технологічні можливості навантаження судів. Про це повідомляє Ліга.Бізнес.

Читайте також, Кабмін перейменував порт «Южний».

«Число «100 000» стало щасливим для Групи Allseeds в квітні 2019 року: саме 100 000-тонною тепер стала потужність зберігання терміналу рослинних олій і саме 100 000 тонн олії було завантажено компанією за календарний місяць», — йдеться в повідомленні.

Протягом останнього часу, потужність резервуарного парку компанії збільшена із 42 000 тон до 100 000 тонн одноразового зберігання олій, яке компанія готова заливати на 7 точках навантаження з шести причалів компанії  «ТІС» зі швидкістю до 1200 тонн /год.

Такі логістичні можливості, активне взаємовигідне співробітництво з партнерами, дозволили Allseeds, в квітні 2019 року, встановити власний рекорд перевалки — близько 100 000 тонн рослинного масла, що відповідає 1 млн 200 тис. тонн в рік

Наразі, реалізація плану розвитку олійно-видобувного та термінального комплексу компанії в потру Південний триває.

Довідково: «Allseeds»- один із найбільших виробників і експортерів рослинних олій та шротів в Україні, який володіє у найглибшому в Україні порту «Південний» сучасним мультикультурним заводом з переробки олійних культур потужністю 2400 т/добу насіння соняшнику.

Також, компанія надає послуги з перевалки рослинних олій і шротів олійних культур на своїх терміналах у «Південному».Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →