Кадрова політика в «МХП»: в компанії моніторять емоції співробітників | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Кадрова політика в «МХП»: в компанії моніторять емоції співробітників

Автор   /  14/11/2018  /  

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт», з метою підвищення продуктивності праці на підприємстві, ввів моніторинг емоцій своїх працівників, повідомляє AgroPortal.

«Ми моніторимо емоції. Всі знаходяться під камерами. За 70 пунктами відкалібровуємо емоції. Дивимося за щасливими і нещасними», — розповів голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк.

Зокрема, він проінформував, що згідно досліджень, щасливі люди більше високопродуктивні.

Зазначено, що в МХП з нещасними щільно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось запропонувати цим людям, для виправлення ситуації, але в разі відсутності змін цих людей замінюють.

В МХП навели два приклади такого підходу:

#1. Камера на протязі 6 місяців показала, що працівник, який займає високу посаду на підприємстві товстішає, що, за словами голови правління, як правило, пов’язано з лінню. У спілкуванні цей співробітник зізнався, що щастя для нього — «поїсти і все», а, значить, він демотивований та займає позицію, на якій інша людина може досягти набагато більшого.

#2. Іншого співробітника, який займав свою позицію близько 6-7 років, перевели на іншу посаду, де він став «літати», а його колишні підлеглі, яких він міг «отруїти», також піднеслися духом.

«Вибачте за такі експерименти. Але перевірте на собі, що це працює», — додав управлінець.

Говорячи про свої помилки, як керуючого, серед ключових Косюк назвав кілька несвоєчасних кадрових рішень та порадив вчасно змінювати співробітників, які не справляються зі своїми обов’язками (але спочатку намагатись, при цьому, змінити для них обов’язки). На думку Косюка, досвід показує, що завжди знаходиться людина, яка зробить їх роботу краще.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →