«Кернел» отримав кредит в розмірі 56 млн. дол США на будівництво ТЕЦ на біомасі в 4 регіонах України | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Кернел» отримав кредит в розмірі 56 млн. дол США на будівництво ТЕЦ на біомасі в 4 регіонах України

Автор   /  25/02/2019  /  

Агрохолдинг «Кернел» отримав  довгостроковий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)в розмірі 48 млн. дол. США та 8 млн. дол. кредиту від Фонду чистих технологій на будівництво ТЕЦ на соняшниковому лушпинні. Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов.

«ЄБРР організував фінансування в розмірі $56 млн для «Кернел Груп» з метою будівництва й експлуатації чотирьох заводів на біомасі на виробничих об’єктах компанії в Харківській, Миколаївській, Одеській і Полтавській областях. Фінансування складається з кредиту ЄБРР в сумі $48 млн і кредиту Фонду чистих технологій в сумі $8 млн», — розповів Усов.

Зазначається, що чотири ТЕЦ перероблятимуть близько 228 тис. тонн лушпиння та вироблятимуть 338,5 тис. МВт/год електроенергії на рік.

Як повідомлялось, що загальна вартість проекту оцінюється в 110 млн. дол. США.

Про компанію:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) затвердив у вересні 2018 року видачу «Кернел» довгострокового фінансування в розмірі до 250 млн. долл. США для покриття капітальних витрат на 2019 фінансовий рік (почався з 1 липня 2018 року).

Проект складається з фінансування двох силосів для зберігання зерна, терміналу з переробки і зберігання зерна в Чорноморському порту, п’яти ТЕЦ і заводу з переробки насіння соняшнику. За інформацією ЄІБ, загальна вартість проекту складе до 519 млн. долл. США.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →