Кернел розпочав експортувати до Китаю новий вид олії | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Кернел розпочав експортувати до Китаю новий вид олії

Автор   /  14/07/2019  /  

Рафінована дезодорована виморожена олія з пресової соняшникової олії агрохолдингу «Кернел» успішно експортується до Китаю. Про це 11 липня на сторінці компанії в мережі Facebook написав директор Приколотнянського олійноекстракційного заводу (ОЕЗ) Сергій Кириченко, передає Зерновик.

«Ми це зробили !!! Пресова олія «Чудесный Вкус», «народжена» на Приколотнянському ОЕЗ, вже на полицях китайських магазинів», — йдеться в повідомленні.

За словами представника ОЕЗ, наразі в Китаї з’явився попит на екологічно чисту і натуральну продукцію.

«Китайський споживач готовий відмовитися від звичайної олії, віддаючи перевагу якісному українському продукту. У зв’язку з цим в 2018 році надійшов запит від наших партнерів Sinopharm на виробництво рафінованої дезодорованої вимороженої олії з пресової соняшникової олії. Ми виробляємо соняшникову олію для Китаю вже кілька років і кожен день готові до нових вимог та викликів», — розповів він.

Саме тому, за словами директора Приколотнянського ОЕЗ, підготовка до виробництва олії для китайського клієнта не зайняла багато часу. Головною особливістю даного новоствореного продукту є те, що він зроблений з пресової олії та при виробництві вимагає особливих технологічних режимів роботи обладнання.

Довідково:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →