Кількість вітчизняних виробників с/г техніки, що входять до програми державної компенсації, збільшено | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Кількість вітчизняних виробників с/г техніки, що входять до програми державної компенсації, збільшено

Автор   /  18/04/2019  /  

Комісія при Мінекономрозвитку з формування переліку вітчизняної техніки й обладнання для АПК, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів держбюджету, доповнила даний перелік.

Так, до переліку техніки й обладнання, які відповідають критеріям програми державної підтримки увійшло 11 374 найменувань та 163 заводи-виробники. Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку, передає AgroTimes.

Голова комісії Степан Кубів розповів, що у 2018 році, згідно державної програми часткової компенсації, аграріями було придбано 17 182 од. української с/г техніки на суму 4,4 млрд. грн.

За словами посадовця, комісія, прийнявши до уваги численні звернення виробників, оновила на 2019 рік перелік компаній-виробників та номенклатуру техніки і обладнання, які відповідають умовам програми.

«На старті, критеріям програми відповідали тільки 40 заводів – виробників сільгосптехніки, а торік – уже 141 підприємство. При тому, що вимоги до локалізації зросли з 35% до 55% на 2019 рік», — зазначив голова комісії.

Крім того, повідомляється, що  завдяки впровадженню даної програми, додатково створено 5 тис. робочих місць, зокрема до бюджетів усіх рівнів надійшло 1,6 млрд грн.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →