Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Автор   /  22/04/2019  /  

Агрокомпанія «Кусто Агро», на початку 2019 року, придбала нове підприємство  в Житомирській області – «Аграрний фонд Терещенка» із загальною площею земельного банку 7 тис. га. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відомо, що господарство «Аграрний фонд Терещенка» було створено в 2007 році в селі Троща, Чуднівського району Житомирської області, та займається вирощуванням ріпаку, пшениці, ячменю, соняшнику та кукурудзи.

Читайте також, «Кусто Агро» збудує на Житомирщині сучасний тваринницький комплекс за 8 млн долл США.

Наразі, підприємство готується до проведення сівби соняшнику, розпочато внесення добрив і підготовку ґрунту. Далі планують розпочати підготовку до сівби кукурудзи.

«Цього року «Аграрний фонд Терещенка» розраховує на покращення результатів своєї діяльності завдяки тому, що «Кусто Агро» впроваджує сучасні технології, закуповує нову високопродуктивну техніку та закуповує високопродуктивне гібридне насіння», — йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається що на підприємстві очікується зростання врожайності с/г культур на 10-15% порівняно із попереднім роком,  що дозволить досягти рентабельності на рівні 23-35% в залежності від культури.

Раніше повідомлялось, «Кусто Агро» отримала дозвіл на купівлю підприємств у «AgroGeneration» в Житомирській області.

Довідково:

Група “Кусто Агро” — вертикально-інтегрована компанія в аграрній галузі України, є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, заснованого наприкінці 90-х років.

Компанія обробляє 12 тис. га землі у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій областях.

Напрямки діяльності компанії:

  • рослинництво;
  • елеватори;
  • трейдинг;
  • логістика.

Елеваторні комплекси розташовані в м. Жмеринка (25 тис. тонн зберігання), м. Козятин (40 тис. зберігання), м. Росоша (25 тис. тонн зберігання).Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →