Компанія з французькими інвестиціями скорочує земельний банк в Сумській області | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Компанія з французькими інвестиціями скорочує земельний банк в Сумській області

Автор   /  26/03/2019  /  

На фото: Джон Шморгун — президент холдингу «AgroGeneration»

Група компаній «AgroGeneration» підписала угоди щодо продажу прав оренди на 9,2 тис. га (близько 10% від усього земельного банку компанії) в Сумській області. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Згідно повідомлення, після продажу сільгоспугідь в Житомирській та Тернопільській областях в січні 2019 року, підприємство загалом втратило 37,7 тис. га, тобто 36% земельного банку групи (станом на 31 грудня 2018 г.),

Також зазначається, що вартість прав оренди та біологічних активів склала близько 25 млн. євро.  85% від суми найближчим часом буде переведено на рахунки компанії. Техніка буде розподілена в межах господарств компанії або продана третім особам пізніше.

«Ці скорочення націлені на зміцнення грошової позиції та зниження операційних потреб і витрат на фінансування», — говорять в компанії.

Тепер група буде обробляти 70 тис. га.

Про компанію:

Група компаній «AgroGeneration» — вертикально-інтегрований агрохолдинг України, який займається вирощуванням зернових та олійних культур.

В 2007 році –заснована французька компанія «AgroGeneration» з активами в Україні.

У жовтні 2013 року AgroGeneration і велика українська аграрна компанія Harmelia, підписали угоду про злиття компаній. Як результат,  земельний банк компанії склав 110 тис. га в Харківській, Львівській, Сумській, Житомирській та Тернопільській областях.

Після продажу своїх активів в Сумській, Житомирській та Тернопільській областях, в січні- березні 2019 року, земельний банк компанії складає 70 тис. га.

Акцій агрохолдингу з 2010 року розміщені на альтернативному майданчику Alternext фондової біржі NYSE Euronext у Парижі.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →