Контінентал Фармерз Груп закупить с/г техніки на 51 млн дол | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Контінентал Фармерз Груп закупить с/г техніки на 51 млн дол

Автор   /  23/07/2019  /  

«Контінентал Фармерз Груп» інвестує в техніку $ 51 млн. Про це в інтерв’ю LIGA.net розповів генеральний директор компанії Георг фон Нолкен.

 «У цьому році плануємо інвестувати $ 51 млн в оновлення технічного парку — саму кризову зону, яка була у Мрії. Наш власник розуміє, що разом з Мрією він придбав і потреба купувати нову техніку: у зв’язку з обмеженістю в фінансових ресурсах Мрія працювала з застарілим і зношеним технічним парком. Тому в наступному році обсяг інвестицій буде точно не нижче», — сказав він.

За словами фон Нолкена, засоби для інвестицій не кредитні — капітал надає інвестор «SALIC».

 «За нами стоїть сильний власник, готовий підтримати Континентал власним капіталом. Але ми використовуємо також і традиційні фінансові інструменти, коли це вигідно для компанії», — говорить він.

Відомо, що компанія вже придбала 26 нових комбайнів на суму $ 12,2 млн. А також, 50 нових тракторів, 10 самохідних обприскувачів, причіпна грунтообробна сільгосптехніка безпілотні літальні апарати для моніторингу полів.

Нагадаємо, 14 червня 2019 року GFG і Мрія Агрохолдинг завершили процес об’єднання. Оновлена ​​компанія працює під брендом Контінентал Фармерз Груп і обробляє 195 тис. га в п’яти областях Західної України.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →