Країнам ЄС прогнозують в наступному сезоні збільшення врожаю зернових | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Країнам ЄС прогнозують в наступному сезоні збільшення врожаю зернових

Автор   /  21/01/2019  /  

Згідно розрахунків аналітиків французького агентства «Strategie Grains», в наступному сезоні в країнах Європейського Союзу очікується зростання запасів зерна, так як, прогнозується відновлення виробництва зерна після минулорічної посухи, що випередить зростаючий попиn, передає УкрАгроКонсалт.

Зокрема, у щомісячному звіті «Strategie Grains» оприлюднено такий прогноз:

  • зниження виробництва м’якої пшениці в країнах ЄС в 2019 році на 600 тис. тон до 146,4 млн. тон, проте, це на 15 % більше, ніж було вирощено в 2018 році;
  • збільшення виробництва ячменю на 11 %;
  • збільшення виробництва кукурудзи на 4 %, «при умові відсутності екстремальних погодних умов, як в минулому році, коли в деяких частинах Європи були зафіксовані рекордні температури та тривала посуха».

На думку інших експертів, очікується різке зростання виробництва зерна в ЄС в 2019 році за рахунок відновлення врожайності та посівів зернових замість ріпаку.

У прогнозі попиту та пропозиції на сезон 2019/20, аналітики агентства відзначають, що експорт м’якої пшениці з ЄС може вирости як мінімум на 6 млн. тон з очікуваного обсягу 2018/19 року в 18,5 млн. тон, щоб задовольнити сильний зарубіжний попит.

Наразі, очікується, що імпорт кукурудзи в ЄС в наступному сезоні знизиться з прогнозованого рекордного рівня 2018/19 року, але, на думку «Strategie Grains», його рівень залишиться високим.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →