KSG Agro розпочав збирання врожаю міскантусу, який був посаджений 5 років тому | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

KSG Agro розпочав збирання врожаю міскантусу, який був посаджений 5 років тому

Автор   /  05/04/2019  /  

Агрохолдинг «KSG Agro» приступив до збирання врожаю енергетичної культури — міскантуса, яка була посаджена в 2013 році на площі 30 га, повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Дана енергетична культура вирощувалася за спеціальною технологією, за якою збір врожаю здійснюється через 5 років після висадки.

«Шість років тому ми впровадили технологію використання земель несільськогосподарського призначення для вирощування спеціальних енергетичних культур. Саме тоді були створені маточні плантації міскантусу — культури, яка вже визнана революційної в сільському господарстві для виробництва твердого біопалива. Вирощування міскантусу з його високою енерговіддачею повністю вписується в нашу стратегію виробництва тепла з відновлюваного біопалива. В якості сировини для виробництва пелет ця культура набагато ефективніша, ніж відходи зернових. Після повного збирання врожаю плануємо отримати понад 400 тонн сировини для пелетного виробництва», — прокоментував голова Ради директорів «KSG Agro» Сергій Касьянов.

Наразі, в компанії міскантус зібраний з перших 3-ьох га, середня врожайність 12-15 т/га.

Довідково: KSG Agro разом з територіальними громадами Дніпропетровської області без залучення бюджетних коштів реалізує програму переведення котелень соціальних об’єктів (шкіл та ін.) з опалення дорогим природним газом або вугіллям на паливні пелети. Як результат, економія бюджетних коштів по кожному об’єкту становить до 40%.

Повідомляється, що протягом 2018 року «КSG Agro» збільшив загальний обсяг теплової генерації на біопаливі на 37% — до 8,35 мВт.

Довідково: Міскант (лат. Miscanthus, міскантус) — рід рослин родини Тонконогові. Охоплює 17 видів багаторічних трав родом з субтропічних і тропічних регіонів Африки та Азії. Швидкоростуча енергетична культура, багаторічна трава, яка вважається однією із енергетичних рослин європейської кліматичної зони. В США насадження місканту дали у 2.4 рази більше біомаси аніж просо на сусідніх тестових полях. Рослини невибагливі до ґрунту, вологи та температури, а врожайність їх сягає 30-35 т с.р./га з високим вмістом целюлози.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →