Лубенський насіннєобробний завод, вартістю 165 млн грн, повернули у власність держави | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Лубенський насіннєобробний завод, вартістю 165 млн грн, повернули у власність держави

Автор   /  28/03/2019  /  

Лубенський насіннєобробний завод

Суд задовольнив позов поданий прокуратурою Полтавської області та повернув в державну власність цілісний майновий комплекс Лубенського насіннєобробного заводу вартістю майже 165 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Відомо, що у 2011 році виконавчий комітет Засульської сільської ради передав у приватну власність філію ПАТ «ДПЗКУ» — «Лубенський насіннєобробний завод», загальною площею понад 37 тис. кв. м. та вартістю близько 165 млн. грн.

«Таким чином, насіннєобробний завод перейшов у власність приватної структури. При цьому зміна форми власності відбулася без правових підстав», — йдеться в повідомленні.

Також, повідомляється, що свідоцтво про право власності видано за відсутності документів, що підтверджують зміну форми власності зазначеного цілісного майнового комплексу з державної на приватну.

Відповідно до Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», Лубенський насіннєобробний завод не підлягає приватизації, а у переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані, зазначене підприємство відсутнє. Отже, майно підприємства не могло бути приватизоване або корпоратизоване чи включене до статутного фонду товариства.

З метою відновлення порушених інтересів держави, полтавські прокурори подали позов до суду задля визнання незаконним відчуження у приватну власність Лубенського заводу, який судом задоволено у повному обсязі.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →