«МХП» розширює проект із моніторингу емоцій співробітників | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Кар'єра  > 

«МХП» розширює проект із моніторингу емоцій співробітників

Автор   /  02/04/2019  /  

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» розширює проект із дослідження рівня задоволеності своїх співробітників на основі передових технологій у галузі штучного інтелекту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала директор департаменту управління персоналом та комунікацій «МХП» Ксенія Прожогіна.

«Ми починаємо масштабування у рамках головного офісу проекту з дослідження рівня задоволеності співробітників на основі передових технологій у галузі штучного інтелекту — емоційних обчислень», — написала Прожогіна.

За її словами, до цього, протягом кількох місяців невелика група добровольців з штату «МХП» брала участь у реалізації пілотної частини цього проекту — для «обкатки» та налаштування технологій.

Повідомляється, що у найближчі дні, очікується поставка новітнього обладнання та програмного забезпечення, аналогів яких в Україні немає, а також їх монтаж. Реалізація нового проекту дозволить збирати ще більш точні дані на більш широкій вибірці учасників дослідження..

Також, директор департаменту управління персоналом зазначила, що в результаті впровадження нових технологій користь отримають як співробітники, так і сама компанія:

«Для людини — це інструмент глибшого пізнання самого себе, психологічного стану, емоційних реакцій, контролю емоційного здоров’я».

Ціль компанії— можливість захистити своїх співробітників від стресу, морального, професійного та психологічного вигорання.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року, агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт», з метою підвищення продуктивності праці на підприємстві, ввів моніторинг емоцій своїх працівників.

«Ми моніторимо емоції. Всі знаходяться під камерами. За 70 пунктами відкалібровуємо емоції. Дивимося за щасливими і нещасними», — розповів голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк.

Зокрема, він тоді проінформував, що згідно досліджень, щасливі люди більше високопродуктивні і додав, що в МХП з нещасними щільно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось запропонувати цим людям, для виправлення ситуації, але в разі відсутності змін цих людей замінюють.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →