«МХП» розширює проект із моніторингу емоцій співробітників | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Кар'єра  > 

«МХП» розширює проект із моніторингу емоцій співробітників

Автор   /  02/04/2019  /  

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» розширює проект із дослідження рівня задоволеності своїх співробітників на основі передових технологій у галузі штучного інтелекту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала директор департаменту управління персоналом та комунікацій «МХП» Ксенія Прожогіна.

«Ми починаємо масштабування у рамках головного офісу проекту з дослідження рівня задоволеності співробітників на основі передових технологій у галузі штучного інтелекту — емоційних обчислень», — написала Прожогіна.

За її словами, до цього, протягом кількох місяців невелика група добровольців з штату «МХП» брала участь у реалізації пілотної частини цього проекту — для «обкатки» та налаштування технологій.

Повідомляється, що у найближчі дні, очікується поставка новітнього обладнання та програмного забезпечення, аналогів яких в Україні немає, а також їх монтаж. Реалізація нового проекту дозволить збирати ще більш точні дані на більш широкій вибірці учасників дослідження..

Також, директор департаменту управління персоналом зазначила, що в результаті впровадження нових технологій користь отримають як співробітники, так і сама компанія:

«Для людини — це інструмент глибшого пізнання самого себе, психологічного стану, емоційних реакцій, контролю емоційного здоров’я».

Ціль компанії— можливість захистити своїх співробітників від стресу, морального, професійного та психологічного вигорання.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року, агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт», з метою підвищення продуктивності праці на підприємстві, ввів моніторинг емоцій своїх працівників.

«Ми моніторимо емоції. Всі знаходяться під камерами. За 70 пунктами відкалібровуємо емоції. Дивимося за щасливими і нещасними», — розповів голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк.

Зокрема, він тоді проінформував, що згідно досліджень, щасливі люди більше високопродуктивні і додав, що в МХП з нещасними щільно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось запропонувати цим людям, для виправлення ситуації, але в разі відсутності змін цих людей замінюють.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

Особливості логістики управління експортними вантажопотоками зерна від керівника відділу логістики RISOIL S.A. Олександра Топирика

Прочитайте більше →