MV Cargo розвантажив майже 10 тис вагонів з зерновими | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

MV Cargo розвантажив майже 10 тис вагонів з зерновими

Автор   /  14/02/2019  /  

З моменту запуску, 1червня 2018 го року, станція розвантаження залізничного транспорту MV Cargo обробила 9726 вагонів з 651 642 тоннам зерна. Про це повідомляє прес-служба терміналу.

«Старт першого пускового комплексу терміналу дав Президент України, який відвідав MV Cargo 1 червня 2018 го. З моменту запуску станція опрацювала 9 726 вагонів, що еквівалентно 651 642 тоннам зерна», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що наразі, на терміналі в експлуатацію введена одна лінія вивантаження залізничних вагонів з двох передбачених. Згідно проекту продуктивність двох ліній — 250 вагонів на добу.

«Однак вже сьогодні команда MV Cargo досягла продуктивності з вивантаження до 200 вагонів / добу — тобто ми можемо забезпечити прийом до 12 тисяч тонн зерна на добу», — зазначають на зерновому терміналі.

Довідково:

MV Cargo — зерновий термінал в порту «Південний», потужністю 5 млн. тонн/рік. Термінал обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання зерна на 80 тис. тонн. Також, оснащений власною залізничною і автомобільної інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів здатна пропускати 790 автомобілів на добу, станція розвантаження вагонів — 256 вагонів на добу. Загальна сума інвестицій  складає 150 млн. долл. США. Зокрема, даний проект здатний забезпечити перевалку 10% українського зерна.

Раніше, у серпні 2015 року Cargill, MV Cargo і ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект з будівництва зернового терміналу в порту «Південний». В рамках проекту MV Cargo здійснила будівництво наземного термінального комплексу, АМПУ забезпечила створення судноплавної операційної акваторії причалу №25 і судноплавного підхідного каналу до причалу №25.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →