MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Автор   /  21/04/2019  /  

На зерновому терміналі MV Cargo збудовано склад наземного зберігання місткістю 80 тис. тонн зернових, що є одним з найбільших в Україні. Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

Читайте також, MV Cargo розвантажив майже 10 тис вагонів з зерновими.

«Ми побудували один з найбільших в Україні складів наземного зберігання місткістю 80 тис тонн зернових. Надійний, технологічний, продуманий», — йдеться в повідомленні.

Довідково:

MV Cargo — зерновий термінал в порту «Південний», потужністю 5 млн. тонн/рік. Термінал обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання зерна на 80 тис. тонн. Також, оснащений власною залізничною і автомобільної інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів здатна пропускати 790 автомобілів на добу, станція розвантаження вагонів — 256 вагонів на добу. Загальна сума інвестицій  складає 150 млн. долл. США. Зокрема, даний проект здатний забезпечити перевалку 10% українського зерна.

Раніше, у серпні 2015 року Cargill, MV Cargo і ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект з будівництва зернового терміналу в порту «Південний». В рамках проекту MV Cargo здійснила будівництво наземного термінального комплексу, АМПУ забезпечила створення судноплавної операційної акваторії причалу №25 і судноплавного підхідного каналу до причалу №25.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →