На Тернопільщині загострюється конфлікт між агрохолдингом та його колишнім працівником | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

На Тернопільщині загострюється конфлікт між агрохолдингом та його колишнім працівником

Автор   /  29/03/2019  /  

Незважаючи на рішення Міністерства юстиції та два рішення суду (першої інстанції та апеляції), які підтвердили законне право обробляти компанією «Агропродсервіс» землі в Козівському районні на Тернопільщині, колишній керівник структурного підрозділу Сказко Степан Йосипович продовжує ускладнювати ситуацію. Про це передає місцеве видання galas.te.ua.

Повідомляється, що колишній працівник агрохолдингу намагається засіяти землю, яка знаходиться в оренді ТОВ «Теофіпілка» (структурний підрозділ компанії «Агропродсервіс»).

«На боці пана Сказка виступає декілька його родичів, невідомі особи спортивної статури, а також, як складається враження у законних орендарів, працівники правоохоронних органів. Бездіяльність та непрофесійність останні, намагання їх стати на бік однієї зі сторін конфлікту, повне ігнорування документів на право користування земельними ділянками призвело до штовханини, в результаті якої травми середньої тяжкості отримав працівник служби безпеки компанії «Агроподсервіс»», — йдеться в повідомленні.

Зі свого боку, агрохолдинг виступає за юридичне та правове врегулювання даної ситуації, оскільки вважає власників паїв заручниками ситуації, в якій вони опинилися через шахрайські дії пана Сказка.

Читайте також, агрохолдинг з Тернопільщини заявляє про рейдерське захоплення паїв. Компанія просить про допомогу.

Наразі, представники компанії «Агропродсервіс», задля захисту інтересів підприємства та пайовиків, звернулися в поліцію з відповідними заявами, дали свідчення, в тому числі, в протоколах допиту, де детально описали ситуацію та вказали на порушення своїх прав.

В правоохоронних органах інформують, що повідомлення про конфлікт на полі в Козівському районі надійшло на номер 102 від працівника ПАТ «Агропродсервіс». Чоловік повідомив, що йому конкретна особа погрожує вбивством із застосуванням зброї.

Інцидент кваліфікували за ч. 1 ст. 129 ККУ – погроза вбивством. Особу, яка, за словами потерпілого, погрожувала, встановили. Чоловіка допитали. В поліції вважають, що підстав на його затримання немає, так як злочин класифікується, як невеликої тяжкості. В підозрюваного вилучили наявну в нього на підставі дозволу зброю та долучили до інших матеріалів слідства.

Як повідомлялось, один з колишніх працівників холдингу «Агропродсервіс», маючи печатку структурного підрозділу компанії та будучи наділеним управлінськими повноваженнями, створив власне фермерське господарство та від імені «Агропродсервіс» відмовився обслуговувати людські паї, переписавши їх в оренду власному господарству.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →