На Волині підприємство «П'ятидні» тестує новий елеватор вартістю 170 млн грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

На Волині підприємство «П’ятидні» тестує новий елеватор вартістю 170 млн грн

Автор   /  01/04/2019  /  

У місті Володимир-Волинський ТОВ «Пятидні» тестує новий елеваторний комплекс, на будівництво якого було задіяно 170 млн. грн.

Елеватор потужністю 60 тис. тонн надає послуги з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна.

«Обладнання придбане за кордоном, його аналогу немає в Україні. Всі процеси є автоматизованими та мінімізують вплив людського фактору. Варто зазначити, за всі роботи відповідає система дистанційного автоматизованого контролю, що дає можливість створити належні умови для тривалого зберігання та експорту зерна із забезпеченням його якісних показників.»,- розповідає директор ТОВ «П’ятидні» Валерій Діброва.

Зазначається, що кількість персоналу на підприємстві налічує 36 чоловік, та невдовзі збільшиться до 50-ти, а в сезон до 100 працівників.

Менш ніж за півроку (об’єкт працює з листопада) вдалося прийняти та пересушити 25 тис. тонн кукурудзи, яка сьогодні відвантажується у морські порти та Європу.

Також, на елеватор придбано теплотяг та 54 вагони для транспортування зернових. У планах – будівництво вагонного депо, під яке вже виділено землю.

Крім того, Валерій Діброва повідомив, що ТОВ «П’ятидні» в селі Іваничах завершує будівництво ще одного елеватору, а також,  в планах компанії будівництво борошномельного комплексу та олійно-жирового комбінату.

Про компанію:

ТОВ «П’ятидні» — с/г компанія, яка займається виробництвом зернових, олійних та технічних культур. Директор — Валерій Григорович Діброва.

В травні 2017 року підприємство відкрила власний насіннєвий завод з продуктивністю 10 т / год, який виробляє насіння пшениці, сої та гороху.

ТОВ «П’ятидні» складається з п’яти виробничих підрозділів-ділянок: «П’ятидні», «Устилуг», «Хобултова», «Колона», «Окорськ».

Господарство обробляє 16,5 тис. га землі  у Волинській області.

Також, компанія володіє 5-ма сертифікованими зерносховищами.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →