НАБУ проводить обшуки в ПАТ «Аграрний фонд» у зв'язку з розтратою 240 млн грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

НАБУ проводить обшуки в ПАТ «Аграрний фонд» у зв’язку з розтратою 240 млн грн

Автор   /  08/02/2019  /  

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) впродовж 7-8 лютого проводять обшуки в ПАТ «Аграрний фонд», повідомляє прес-служба відомства.

«Слідча дія санкціонована і відбувається у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати службовими особами ПАТ «Аграрний фонд» понад 240 млн грн коштів при закупівлі, зберіганні, пакуванні добрив у 2017-2018 роках», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що НАБУ зверталося до «Аграрного фонду» з вимогою надати тимчасовий доступ до документів, які необхідні для розслідування. Проте, службовці ПАТ відмовилися виконувати рішення суду та не надали потрібні папери.

Відповідно, з метою об’єктивного та всебічного проведення розслідування, представники антикорупційного бюро змушені вилучати їх у примусовому порядку.

Відомо, що керівництво ПАТ свідомо затягує завершення слідчої дії.

«Наразі через безвідповідальність керівництва ПАТ близько сотні його співробітників знаходяться просто неба: вхід до будівлі до завершення слідчої дії їм заборонено, про що керівництво ПАТ повідомляли неодноразово заздалегідь. Тим не менше, співробітників про це не попередили і наразі люди очікують на морозі»,- звітують у НАБУ.

Довідково:

ПАТ «Аграрний фонд» створений Кабінетом Міністрів України з метою розвитку аграрного сектору в державі. Знаходиться під керуванням Міністерства АПК.

Основний вид діяльності товаритства — закупівля зернових за форвардними контрактами, продаж мінеральних добрив.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →