Найпотужніший на Азовському морі зерновий термінал розпочне роботу у вересні | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Найпотужніший на Азовському морі зерновий термінал розпочне роботу у вересні

Автор   /  06/06/2019  /  

Будівництво зернового терміналу на території Маріупольського порту

У Маріупольському морському порту до вересня поточного року, планують ввести в експлуатацію першу чергу зернового перевантажувального терміналу.

Про це розповів заступник директора з економіки та фінансів Маріупольского порту Едуард  Єсаян, передає AgroTimes.

Заступник директора зазначив, що новозбудований зерновий комплекс стане найпотужнішим на Азовському морі.

«У вересні ми розпочнемо перевантаження зерна нового врожаю і вже маємо домовленості з сільгоспвиробниками щодо цього», – додав Едуард  Єсаян.

Крім того повідомляється, що потужність першої черги терміналу становить 1 млн тонн. Другу чергу з аналогічною потужністю планують запустити в 2020-21 роках. Проте, наразі, в компанії шукають інвестиції на будівництво.

Довідково: 11 січня 2018 року, Кабінет міністрів України затвердив скоригований проект будівництва спеціалізованого перевалочного комплексу зернових вантажів на території Маріупольського порту. Будівництво терміналу внесено в план розвитку порту до 2020 року. Проект передбачає будівництво 10 силосів ємністю по 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів по 500 тонн, прикордонної галереї, сировинною лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →