Названо регіони України, де фермери найчастіше потерпають від рейдерів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Названо регіони України, де фермери найчастіше потерпають від рейдерів

Автор   /  08/05/2019  /  

Найбільше випадків аграрного рейдерства фіксують у Вінницькій, Одеській та Миколаївській областях. Про це повідомила заступник міністра юстиції Ірина Садовська в інтерв’ю НВ.

Вона додала, що в даних областях сільське господарство займає велику частку в економіці регіону й найпопулярніше зловживання тут — подвоєння договорів оренди.

«Це коли на одну ділянку є 2 договори оренди. Ми стикаємося з фейковий судовими рішеннями, незаконним скасуванням реєстрації. Я вже не кажу про блокування техніки для виходу на поля, зборі чужого врожаю, перекручування земельно-кадастрових відомостей», — пояснила чиновниця.

Крім того, зазначається, що на базі обласних адміністрацій працюють антирейдерські штаби. Ірина Садовська розповіла про те, як реагує такий штаб на заяви потерпілих:

«Потерпілому необхідно звернутися з своєю скаргою в обласну адміністрацію, після чого збираються представники всіх органів. Як правило, це відбувається оперативно — від одного дня до тижня. Під час засідання представник розповідає про свої дії, про дії своїх опонентів. Дуже часто на засідання антирейдерских штабів приходить величезна кількість ЗМІ. І це не дає можливості для підкилимних ігор. Я завжди кажу, що шахраї, як таргани, завжди бояться світла».Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →