Не зерном єдиним: Агрофірма «Ольгопіль» запускає молокозавод на Вінниччині | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Не зерном єдиним: Агрофірма «Ольгопіль» запускає молокозавод на Вінниччині

Автор   /  04/02/2019  /  

СТОВ Агрофірма «Ольгопіль» вводить в експлуатацію молокозавод в Чечельницькому районі Вінницької області, повідомляє прес-служба компанії.

Відомо, що завод буде виготовляти всі види молочної продукції, окрім масла. Потужність підприємства складе — 5 тонн молока на добу.

В компанії наголошують, що під час проектування та будівництва заводу враховувались всі вимоги міжнародних стандартів у сфері якості та безпечності харчових продуктів.

«Якість продукції ретельно контролюватимуть на всіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту»,- йдеться в повідомленні.

Зокрема, на підприємстві впроваджено систему управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000.

«Наше господарство давно орієнтоване на розвиток переробних потужностей. Зараз концентруємося на тваринництві», – прокоментував керівник АФ «Ольгопіль» Павло Каленич.

Про компанію:

СТОВ Агрофірма «Ольгопіль» створена у 2000 році у Вінницькій області. Засновник — Каленич Павло Євгенійович.

Підприємство обробляє 4 890 га землі Ольгопільської, Тартацької, Стратіївської та Демівської сільської ради Чечельницького району. Кількість працівників – 129 осіб.

Агрофірма спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур: пшениці, ячменю, сої, ріпаку, кукурудзи, цукрового буряку, вівса, соняшнику.

У власності господарства знаходиться елеватор, млин, крупорушка, пекарня, олійня, машинно – тракторний парк.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →