«НІБУЛОН» будує найбільше судно в історії незалежної України | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІБУЛОН» будує найбільше судно в історії незалежної України

Автор   /  18/03/2019  /  

Суднобудівний-судноремонтний завод (ССЗ) ТОВ СП «НІБУЛОН» будує найбільше судно в історії підприємства та незалежної України — 140-метровий плавучий кран «NIBULON Max». Про це повідомляє видання «Порти України» з посиланням на прес-службу агрохолдингу.

«На стапельному майданчику продовжується складання і зварювання днищевої частини корпусу судна, а також, розпочато установку секцій уже другого ярусу, серед яких бортові секції, секції машинного відділення, перемички між трюмами і приміщення допоміжних механізмів. У машинному відділенні готуються до встановлення фундаменти головних дизель-генераторів», — йдеться в повідомленні.

На інших ділянках заводу виготовляються комплектуючі судна, зокрема в монтажно-трубній та механо-слюсарній, у цеху металообробки та збірно-секційному цеху.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 призначений для перевезення зернових вантажів, а також, виконання вантажно-розвантажувальних робіт на відкритому рейді. Судно обладнане двома кранами. Довжина судна — 139,51 метра, ширина — 28 метрів. Місткість трюмів становить 13,4 тис. кубометрів, дедвейт — 8,653 тис. тонн, водотоннажність — 13,93 тис. тонн.

Відомо, що «NIBULON Maх» поповнить флот компанії влітку 2019 року. При річному обсязі вантажоперевалки 3,5-4 млн. тонн, судно забезпечить перевантаження близько 2 млн. тонн та підвищить добову продуктивність і ефективність використання вантажного флоту компанії, виступаючи накопичувачем в період відсутності суден закордонного плавання.

Як повідомлялось, «НІБУЛОН» інвестує в перевантажувальний термінал на Запоріжжі 23 млн дол США.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →