«НІБУЛОН» будує в Україні горизонтальну систему зернової логістики | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІБУЛОН» будує в Україні горизонтальну систему зернової логістики

Автор   /  12/06/2019  /  

Агрохолдинг «НІБУЛОН» намагається збудувати горизонтальну систему логістики зернової продукції. Про це повідомив заступник генерального директора по взаємодії з органами влади «НІБУЛОНу» Володимир Клименко, передає AgroTimes.

Читайте також, НІБУЛОН побудує зерновий термінал на річці Ніл.

Згідно його слів, наразі, в Україні переважає вертикальна система логістики, коли все зерно переважно «Укрзалізницею» транспортується з півночі на південь країни – в порти.

«Ми будуємо горизонтальну систему логістики: значна частина зерна з регіонів доставляється на Дніпро. Далі вже по Дніпру воно йде в порт», – пояснив Володимир Клименко.

Крім того, він зазначив, що «НІБУЛОН» вже інвестував в інфраструктуру понад 2 млрд. дол. США. Зокрема, агрохолдинг збудувала понад 25 елеваторних і перевантажувальних комплексів по всій Україні.

Довідково:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.



Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →