«НІБУЛОН» інвестує в перевантажувальний термінал на Запоріжжі 23 млн дол США | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«НІБУЛОН» інвестує в перевантажувальний термінал на Запоріжжі 23 млн дол США

Автор   /  27/02/2019  /  

 

Агрохолдинг «НІБУЛОН» будує перевантажувальний термінал у с. Тернівка Вільнянського  району, Запорізької області, що стане третім підприємством компанії в даному регіоні. Сума інвестицій сягне 23 млн. дол. США, повідомляє прес-центр холдингу.

«Високотехнологічний перевантажувальний термінал забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік, скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет за рахунок сплачених податків більше ніж 5 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Прогнозується, що термінал буде введений в експлуатацію в червні поточного року.

В компанії звітують, що наразі триває будівництво об’єкта: забиття паль, завезення ґрунту та піску для вирівнювання всієї території, зведення адміністративного корпусу,  їдальні, трансформаторної станції, будівництво причалу і фундаментів під автомобілерозвантажувач, робочу вежу та підземну перехідну галерею.

У зведенні терміналу компанії в селі Тернівка задіяно близько 1,5 тис. чоловік з 70 підрядних організацій зі всієї України.

Крім того, відомо, що власними зусиллями ТОВ СП «НІБУЛОН» проведе днопоглиблення 1821 метра лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального терміналу.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →