НІБУЛОН планує розпочати будівництво двох нових перевантажувальних терміналів на Дніпрі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

НІБУЛОН планує розпочати будівництво двох нових перевантажувальних терміналів на Дніпрі

Автор   /  04/07/2019  /  

У планах агрохолдингу ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочати проєктування та будівництво ще двох річкових перевантажувальних терміналів. Зокрема, нові об’єкти збудують у Дніпропетровській області: в селі Мар’янське Апостолівськогорайону та в смт. Курилівка Петриківського району. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Також відомо, що напередодні, 2 липня 2019 року, «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію свій 27-й зерновий термінал в селі Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Об’єкт був збудований за 4 місяці за $23 млн.

Читайте також: Озвучена середня заробітна плата на елеваторах агрохолдингу «НІБУЛОН».

За словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, потужності терміналу дозволять приймати до 300 тис. тонн зерна на рік. Після відкриття об’єкту в Тернівці загальний обсяг елеваторних місткостей у розпорядженні компанії сягне 2 млн тонн одночасного зберігання.

«Поява такого об’єкта економічно вигідна сільгоспвиробникам, адже на кожній тонні зерна вони за рахунок зменшення логістичних витрат зможуть отримувати до $10 прибутку. Крім того, завдяки тому, що ми знімемо з автомобільних доріг до 12,5 тис. вантажівок на рік і переводимо ці вантажі на річковий транспорт, Запорізька область може економити щорічно щонайменше 300 млн грн на ремонтах доріг. Передусім, у самому Запоріжжі, де зерновози їхали раніше прямо через місто», – зазаначив генеральний директор.

Він також додав, що підготовка до введення в експлуатацію терміналу включала в себе і роботу із підхідними водними шляхами.

 «Через замулення і обміління щороку Україна втрачає до 100 км водних артерій. Ми ж тільки на цьому об’єкті змогли розчистити додатково 15 км водного шляху. Тут будуть ходити великотоннажні судна із глибиною осадки до 4 м. Тобто це судна морського, а не річкового класу», – сказав Вадатурський.

Крім того, відомо що завдяки відкриттю нового комплексу, в Тернівці буде створено 120 нових робочих місць, а податкові надходження в місцевий бюджет щороку становитимуть не менш як 5 млн грн.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →