«НІБУЛОН» планує запустити річкові пасажирські перевезення з Миколаєва до Києва | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«НІБУЛОН» планує запустити річкові пасажирські перевезення з Миколаєва до Києва

Автор   /  10/04/2019  /  

В травні 2017 року, український агрохолдинг «НІБУЛОН» розпочав водні пасажирські перевезення по Дніпру та Південному Бузі на швидкісних судах – славнозвісних «ракетах», повідомляє прес-служба компанії.

Пасажирський флот компанії складається з чотирьох суден на підводних крилах: два судна типу «Восход» пасажиромісткістю 77 осіб, два судна типу «Полісся» пасажиромісткістю 53 чоловік.

В 2018 році, «ракети» перевезли 24 тис. пасажирів. Перевезення здійснювалися за п’ятьма маршрутами: з Миколаєва та Херсона на Кінбурнську косу, а також, з Миколаєва до Вознесенська та з Херсона до Нової Каховки і в Голу Пристань.

Читайте також, «НІБУЛОН» будує найбільше судно в історії незалежної України.

Відомо, що в агрохолдингу планують запустити маршрут з Миколаєва до Києва, із зупинками в великих містах, які розташовані на Дніпрі. Проте, наразі, на шляху розвитку річкових перевезень стоять економічні (зокрема, високі ціни на паливо) і бюрократичні проблеми.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →