НІБУЛОН побудує новий потужній перевантажувальний термінал в Запорізькій області | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

НІБУЛОН побудує новий потужній перевантажувальний термінал в Запорізькій області

Автор   /  12/10/2018  /  

Сьогодні, 12 жовтня, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський заб’є символічну першу палю нового перевантажувального термінала в селі Тернівка, Вільнянського  району, Запорізької області, який стане третім підприємством компанії на Запоріжжі, повідомляє прес-центр ТОВ СП “НІБУЛОН”.

“У зведенні чергового високотехнологічного термінала компанії буде задіяно близько 1,5 тис. людей із 70 підрядних організацій практично з усієї України. Загалом за час будівництва такого потужного об’єкта буде забито близько 3500 паль (105 000 погонних метрів), для виготовлення яких буде завантажено роботою 5-6 заводів залізобетонних виробів, завезено 100 000 м3 ґрунту, виготовлено 13600 м3 бетонних конструкцій та забетоновано понад 29 400 м2, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано причал у 130 метрів із забивкою 200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км”, — йдеться в повідомленні.

Зокрема, власними зусиллями агрохолдингу, буде проведено днопоглиблення 1821 м. лівої притоки Дніпра – р. Плоска Осокорівка, для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала.

Відомо, також, що відкриття нового терміналу додатково забезпечить робочими місцями 120 місцевих жителів.

“А також поповнюватиме місцевий бюджет за рахунок сплачених податків на понад 2,7 млн. грн. в рік”, — інформують в компанії.

Планується, що нове підприємство буде введено в експлуатацію в червні 2019 року.

Сума інвестицій в реалізацію проекту сягне 19 млн. долл. США.

Довідково:

Першу філію в Запорізькій області — «Кам’янка-Дніпровська», «НІБУЛОН» відкрив у 2010 році.

Другий підрозділ, філія “Хортиця” у селі Біленьке Запорізького району –введено в експлуатацію у квітні 2017 року.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →