НІБУЛОН побудує зерновий термінал на річці Ніл | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

НІБУЛОН побудує зерновий термінал на річці Ніл

Автор   /  31/05/2019  /  

Порт Дамієтта, Єгипет

ТОВ СП «НІБУЛОН» протягом наступних декількох років планує побудувати зерновий термінал в одному з портів Єгипту, на річці Ніл. На даний час, до агрохолдингу вже звернулися представники ще двох країн щодо будівництва таких терміналів.

Читайте також, «НІБУЛОН» будує найбільше судно в історії незалежної України.

Про це в Одесі на форумі «Ukrainian Ports Forum 2019» розповів заступник генерального директора «НІБУЛОН» Володимир Клименко, передає ЦТС.

«Ми інвестуємо в економіку Єгипту. Ведеться велика підготовча робота на всіх рівнях. У наступному році будемо займатися реалізацією цієї інвестиційної програми. Наше завдання – в найближчі 5 років побудувати портовий термінал в Єгипті на річці Ніл, аналогічно, як ми це робимо в Україні. Крім того, до нас звернулися ще дві держави (саме держави, а не приватний бізнес) з питання будівництва таких же проектів», – прокоментував Клименко.

За інформацією видання, ще в 2013 році міністр сільського господарства Єгипту заявив, що українська компанія буде запрошена для відродження вантажного судноплавства на Нілі. Єгипетську сторону тоді зацікавили можливості з будівництва елеваторних комплексів і флоту для перевезення зернових по річці.

Раніше, в липні 2018 року, повідомлялось, що Міністерство постачання Єгипту домовилися з українською компанією «НІБУЛОН» про залученні прямих інвестицій, для надання допомоги в зерновий логістиці африканській країні.

Зокрема, йшлося про плани щодо зведення двох зерносховищ поблизу портів Олександрії і Дамієтти та будівництва 20 барж, кожна з яких зможе транспортувати 2000 тонн зерна уздовж річки Ніл.

Довідково:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →