НІБУЛОН розпочав будівництво суден нового проєкту | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

НІБУЛОН розпочав будівництво суден нового проєкту

Автор   /  14/06/2019  /  

CCЗ ТОВ СП «НІБУЛОН»

Суднобудівний-судноремонтний завод (ССЗ) ТОВ СП «НІБУЛОН», водночас із добудівними роботами на перевантажувачі NIBULON MAX, що є найдовшим замовленням в історії підприємства, розпочав будівництво суден нового проєкту. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.  

Читайте також: «НІБУЛОН» будує найбільше судно в історії незалежної України.

«Так, у цеху металообробки вже повним ходом ведеться підготовка та порізка металу для виготовлення секцій несамохідних суден-майданчиків відкритого типу проєкту В1500, головне призначення яких – перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів тощо. Серед основних характеристик суден вказаного проєкту: довжина – 75 м, ширина – 17 м, висота борту – 3,5 м, вантажопідйомність – 1500 т, площа вантажного майданчика – 835 кв. м.», — йдеться в повідомленні.

Згідно нового проекту, передбачається будівництво чотирьох суден, які будуть спущені на воду до кінця 2019 року.

В той же час, на 140-метровому перевантажувачі NIBULON MAX, що було спущено на воду менше місяця тому, триває ­­­­ установка секцій верхньої палуби, виготовлення та встановлення труб загальносуднових систем і систем енергетичної установки, а також фарбування баластних цистерн та готових сухих відсіків. Крім того, у збірно-секційному цеху, продовжується виготовлення секцій надбудови унікального перевантажувача.

Добудівні роботи на 140-метровому перевантажувачі NIBULON MAX

«Будівництво судна такого класу та розмірів – це абсолютно новий вищий рівень суднобудівних потужностей компанії «НІБУЛОН», — розповідають в компанії.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →